<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Відбувся районний семінар «Організаційно-педагогічні аспекти роботи з творчо обдарованими дітьми»

«Організаційно-педагогічні аспекти роботи з творчо обдарованими дітьми» — під такою назвою відбувся семінар директорів навчальних закладів Долинського району на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Його директор Василь Королюк презентував діяльність будинку дитячої та юнацької творчості та ознайомив учасників заходу з виставкою робіт і методичних матеріалів педагогічних працівників, про роль і місце загальноосвітніх та позашкільних закладів у виховній системі освіти розповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Сподар, а про розвиток творчо-інтелектуальних обдарувань учнів — завідувач районного методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Гошовська.

Далі відбувся круглий стіл «Районна школа лідерів – шлях до формування лідерських якостей школярів», учасники семінару переглянули виставу «Ми за здоровий спосіб життя» у виконанні театру-студії «Талант».

У заході також взяли участь голова райдержадміністрації Петро Шкутяк та волонтер Корпусу Миру США Робін Ілейджер.

Юрій Надольський Молодь, Новини, Освіта, Райони друкувати друкувати 59 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика