<16.02.2018>  Buy cannabis seeds toronto...   <16.02.2018>  Amantadine how much...   <16.02.2018>  Lisinopril 20 mg for sale...   <16.02.2018>  Sale betnovate...   <16.02.2018>  Purchase sinequan generic name...   <16.02.2018>  Aricept online kaufen...   <16.02.2018>  Wechat spy, Sms spy....   <16.02.2018>  Over the counter medicine similar to neurontin...                                                                                                                                                                                                                                              

Стартував фестиваль "Прикарпатська весна"

121216_1587 1 березня разом із календарною весною в Івано Франківській філармонії розпочався музичний фестиваль "Прикарпатська весна".

Незважаючи на по-зимовому холодний вечір, тепло та романтика весни таки взяли верх у стінах Івано-Франківської філармонії. Цьогоріч честь відкрити фестиваль випала симфонічному оркестру та солістам Тернопільської обласної філармонії. А поблагословив це свято начальник Головного управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак. Він передав вітання від голів Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради та підкреслив зростання його популярності:

Гості з Тернопільської філармонії запропонували програму з відомих оперет та балетів. Твори Кальмана, Легара, Чайковського, Офенбаха, Сен-Санса у виконанні симфонічного оркестру та 5 солістів філармонії навіть для не особливо посвячених у класиці звучали ностальгійно. Зокрема, героїні "Сільви" та "Моєї прекрасної леді" не залишили байдужими нікого.

Натомість головний диригент симфонічного оркестру Мирослав Кріль у відповідь захоплено висловився на адресу організаторів та самого міста:

Тим часом фестиваль "Прикарпатська весна" триває. У неділю на ньому виступили господарі — Академічний камерний оркестр «Harmonia Nobile» за участю народного артиста України Павла Чеботова та заслуженої артистки України Людмили Шапко. А завтра шанувальників музичного мистецтва запросить "Вечір в країні чардашу"за участю скрипаля Артура Банашкевіча та інструментального ансамблю з польського міста Познань і ансамблю народної музики "Бревіс" Івано-Франківської філармонії. Згодом свої програми представлять митці Буковини, Хмельницького, Житомира. Львова та Києва.

Олена Нечвідова Культура, Новини друкувати друкувати 31 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика