<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Стартував фестиваль "Прикарпатська весна"

121216_1587 1 березня разом із календарною весною в Івано Франківській філармонії розпочався музичний фестиваль "Прикарпатська весна".

Незважаючи на по-зимовому холодний вечір, тепло та романтика весни таки взяли верх у стінах Івано-Франківської філармонії. Цьогоріч честь відкрити фестиваль випала симфонічному оркестру та солістам Тернопільської обласної філармонії. А поблагословив це свято начальник Головного управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак. Він передав вітання від голів Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради та підкреслив зростання його популярності:

Гості з Тернопільської філармонії запропонували програму з відомих оперет та балетів. Твори Кальмана, Легара, Чайковського, Офенбаха, Сен-Санса у виконанні симфонічного оркестру та 5 солістів філармонії навіть для не особливо посвячених у класиці звучали ностальгійно. Зокрема, героїні "Сільви" та "Моєї прекрасної леді" не залишили байдужими нікого.

Натомість головний диригент симфонічного оркестру Мирослав Кріль у відповідь захоплено висловився на адресу організаторів та самого міста:

Тим часом фестиваль "Прикарпатська весна" триває. У неділю на ньому виступили господарі — Академічний камерний оркестр «Harmonia Nobile» за участю народного артиста України Павла Чеботова та заслуженої артистки України Людмили Шапко. А завтра шанувальників музичного мистецтва запросить "Вечір в країні чардашу"за участю скрипаля Артура Банашкевіча та інструментального ансамблю з польського міста Познань і ансамблю народної музики "Бревіс" Івано-Франківської філармонії. Згодом свої програми представлять митці Буковини, Хмельницького, Житомира. Львова та Києва.

Олена Нечвідова Культура, Новини друкувати друкувати 31 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика