<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Перший на Прикарпатті та шостий з часів незалежності в Україні проект реалізовуватимуть науковці Прикарпатського університету

full-picture «Термоелектричні матеріали та пристрої для енергозаощадження та підвищення безпеки» — проект під такою назвою презентовано в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника.

За своєю унікальністю та масштабністю — перший на Прикарпатті та шостий з часів незалежності в Україні. Його реалізовуватимуть науковці зазначеного вишу спільно із вченими Університету Гезі (м. Анкара, Туреччина). Грантодавець — Північноатлантичний альянс, тобто НАТО, в рамках програми «Наука заради миру та безпеки». Бюджет проекту — 239 тис. євро. З них 159 виділено для прикарпатських науковців, а 80 — для турецьких колег. 

Науковим керівником проекту від Прикарпатського університету є кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики і хімії твердого тіла, заступник директора Центру НАТО Любомир Никируй, а зі сторони Університету Гезі – доктор наук, професор фізики Рашид Ахиска:

Отже, з якою галуззю науки пов’язаний щойно презентований проект та про його кінцеві напрацювання розповідає Любомир Никируй:

Ольга Котюк Енергетика, Новини, Освіта, міжнародна друкувати друкувати 48 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика