<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Два роки науковці Прикарпатського університету готували проект в галузі термоелектрики

Cover_Yang-05 Два роки науковці Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника готували проект “Термоелектричні матеріали та пристрої для енергозаощадження та підвищення безпеки”.

За словами його керівника, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри фізики і хімії твердого тіла, заступника директора наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Любомира Никируя, проект незвичайний, адже включає в собі і наукове дослідження, і підготовку до виробництва, і саме виробництво.

Отже, яким був шлях до такої очікуваної перемоги, розповідає Любомир Никируй:

Ольга Котюк Енергетика, Новини, Освіта, міжнародна друкувати друкувати 39 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика