<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Олег Білоус: Радісно, що працівник Центру НАТО очолив унікальний у своєму роді проект

termoelektr_material Шостий рік поспіль наукову та інформаційну діяльність, а також аналітичні дослідження на Івано-Франківщині ефективно здійснює  «Науковий інформаційно-аналітичний Центр НАТО», що працює  в структурі науково-дослідної частини Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Тому дуже радісно, що завідувач відділу науково-інноваційної роботи Центру, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики і хімії твердого тіла Любомир Никируй очолив унікальний у своєму роді проект під назвою “Термоелектричні матеріали та пристрої для енергозаощадження та підвищення безпеки”.

Говорить Директор Центру,  кандидат політичних наук, доцент Олег Білоус:

Нагадаємо, що бюджет проекту, який впродовж двох років реалізуватимуть науковці з Прикарпаття та Туреччини, складає 239 тис. євро.

Ольга Котюк Енергетика, Новини, Освіта, міжнародна друкувати друкувати 38 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика