<30.05.2016>  На Прикарпатті попрощалися з бійцем, що загинув у зоні АТО...   <30.05.2016>  В Івано-Франківську відбулася поминальна панахида та покладання квітів до могил шістьох загиблих два роки тому на Донеччині бійців спецроти прикарпатської міліції...   <30.05.2016>  В Івано-Франківську до літнього відпочинку підготували спортивні майданчики...   <30.05.2016>  Представники громадський організацій Прикарпаття взяли участь у тренінгу...   <30.05.2016>  Триває набір на третю Велошколу...   <30.05.2016>  З 1 травня збільшено розмір мінімального страхового внеску...   <30.05.2016>  63 котельно-зварювальний завод виготовляє твердопаливні котли...   <30.05.2016>  Розпочалася реєстрація наТриває реєстрація на VІ Всеукраїнську Карпатську літню дебатну школу...                                                                                                                                                                                                                                              

Нова вистава-провокація "Кастинг або Хто хотів люстрації" в облмуздрамтеатрі ім.Франка

thumb_кастинг афіша Нова вистава-провокація “Кастинг або Хто хотів люстрації” побачить світ в Академічному українському облмуздрамтеатрі ім.Франка цими вихідними. Прем’єра готується на камерній сцені театру. Малий формат дозволить існувати митцям у просторі експериментальному, провокаційному, де всі емоції і думки, закладені авторами вистави, видно крупним планом.

А авторів у вистави багато - режисер Андрій Кирильчук створив сценічні візії за творами таких сучасних російських письменників, як Віктор Пєлєвін, Герман Греков, Юрій Муравицький, а також українського сатирика Михайла Жванецького. Втілили це експериментальне дійство на сцені молоді актори театру - Іван Бліндар, Ігор Захарчук, Надія Левченко, Євгеній Холодняк, Артур Гулько і сам режисер Андрій Кирильчук.

Постановка обіцяє бути відвертою і шокуючою, і хоч доволі комедійною, та все ж не без болю, каже її режисер:

І з приводу національної меншовартості, в тому числі. Вистава, до речі, іде двома мовами - російською і українською.

Субота і неділя, 18-00, камерна сцена театру з боку вулиці Степана Бандери. Прем’єрний показ вистави-провокації “Кастинг або Хто хотів люстрації”.

Галина Цвітень Мистецтво, Новини друкувати друкувати 145 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика