<22.10.2016>  Одна четверта - автор Букатюк Олександр ...   <22.10.2016>  Майстер-клас. Слово про мову. - автор Асатурян Наталія ...   <21.10.2016>  Спортивна арена - автор Басалига Мар'яна ...   <21.10.2016>  "Місто героїв і понятих" Богдана Томенчука презентували у пафосі й позолоті Музею мистецтв Прикарпаття...   <21.10.2016>  21 жовтня - скорботний день в Українській історії...   <21.10.2016>  "Сучасна Галичина в етнополітичному вимірі" - круглий стіл із такою назвою проведуть в Івано-Франківську...   <21.10.2016>  Податковий вісник - автор Палій Наталя ...   <20.10.2016>  Сила голосу Христини Олексин - автор Стринаглюк Мар'яна ...                                                                                                                                                                                                                                              

Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

93CDN3320 вересня на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району відбудеться л ітературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик. Його заснував місцевий письменник Ярослав Ясінський, адже в цьому селі жили дідусь і бабуся легендарної співачки та восьмеро їхніх дітей, зокрема і її батько – відомий віртуоз-скрипаль Володимир Цісик.

За словами Ярослава Ясінського, так пошановують американську співачку українського походження Квітку Цісик, що «зачарувала світ українською піснею», і водночас популяризують рідну пісню та поетичне слово.

У програмі фестивалю – виступи бардів, авторська   та пісні з репертуару Квітки Цісик, а також поезія, есеїстика, проза. В Ліски традиційно приїдуть літератори з Івано-Франківщини, Львова, Києва, Тернопільщини, Чернівців.

Ярослав Ясінський власним коштом встановив на Циганському горбі пам’ятник просвітителям села Ліски, серед яких дядько співачки Микола, що загинув від рук енкаведистів в Дем’яновому Лазі. А з часом хочуть поставити тут і пам’ятник Квітці Цісик.

Володимир Безгачнюк Культура, Новини друкувати друкувати 46 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика