<24.05.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <24.05.2016>  Акцент дня - автор Палій Наталя ...   <24.05.2016>  Світ Стефаника - 4 - автор Котюк Ольга ...   <24.05.2016>  ПРЯМА МОВА: Олексій Кайда про допомогу учасникам АТО...   <24.05.2016>  Оперативна нарада...   <24.05.2016>  Ціла делегація з Києва: від Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Міністерства оборони приїхала до Івано-Франківська, щоб поінформувати про впровадження гуманітарного проекту «Евакуація-200»...   <24.05.2016>  Як вивчити будь-яку іноземну мову за 6 місяців, завтра на майстер-класі розповість поліглот Тетяна Ангелова...   <24.05.2016>  В Івано-Франківську відбувся круглий стіл "Розробка та впровадження івано-франківської "Business Agenda"...                                                                                                                                                                                                                                              

Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

93CDN3320 вересня на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району відбудеться л ітературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик. Його заснував місцевий письменник Ярослав Ясінський, адже в цьому селі жили дідусь і бабуся легендарної співачки та восьмеро їхніх дітей, зокрема і її батько – відомий віртуоз-скрипаль Володимир Цісик.

За словами Ярослава Ясінського, так пошановують американську співачку українського походження Квітку Цісик, що «зачарувала світ українською піснею», і водночас популяризують рідну пісню та поетичне слово.

У програмі фестивалю – виступи бардів, авторська   та пісні з репертуару Квітки Цісик, а також поезія, есеїстика, проза. В Ліски традиційно приїдуть літератори з Івано-Франківщини, Львова, Києва, Тернопільщини, Чернівців.

Ярослав Ясінський власним коштом встановив на Циганському горбі пам’ятник просвітителям села Ліски, серед яких дядько співачки Микола, що загинув від рук енкаведистів в Дем’яновому Лазі. А з часом хочуть поставити тут і пам’ятник Квітці Цісик.

Володимир Безгачнюк Культура, Новини друкувати друкувати 46 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика