<26.07.2016>  Нам пора для України жить! - автор Гаєвська Світлана ...   <26.07.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <26.07.2016>  Арт-світ. - автор Гаєвська Наталія ...   <26.07.2016>  Прикарпаття - сприятливий регіон для розвитку нафтогазового сектору...   <26.07.2016>  Сьогодні розпочинаються Світові дні Молоді у Кракові - участь беруть і віряни з Прикарпаття...   <26.07.2016>  Оперативна нарада у міського голови...   <26.07.2016>  Контролюючі державні органи об’єдналися у спільній боротьбі проти "зарплат у конвертах"...   <26.07.2016>  Енергетики здійснили капітальний ремонт одного з найстаріших силових трансформаторів області...                                                                                                                                                                                                                                              

Літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

93CDN3320 вересня на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району відбудеться л ітературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик. Його заснував місцевий письменник Ярослав Ясінський, адже в цьому селі жили дідусь і бабуся легендарної співачки та восьмеро їхніх дітей, зокрема і її батько – відомий віртуоз-скрипаль Володимир Цісик.

За словами Ярослава Ясінського, так пошановують американську співачку українського походження Квітку Цісик, що «зачарувала світ українською піснею», і водночас популяризують рідну пісню та поетичне слово.

У програмі фестивалю – виступи бардів, авторська   та пісні з репертуару Квітки Цісик, а також поезія, есеїстика, проза. В Ліски традиційно приїдуть літератори з Івано-Франківщини, Львова, Києва, Тернопільщини, Чернівців.

Ярослав Ясінський власним коштом встановив на Циганському горбі пам’ятник просвітителям села Ліски, серед яких дядько співачки Микола, що загинув від рук енкаведистів в Дем’яновому Лазі. А з часом хочуть поставити тут і пам’ятник Квітці Цісик.

Володимир Безгачнюк Культура, Новини друкувати друкувати 46 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика