<25.05.2016>  На журналістській програмі “Схід і захід разом – простір діалогу” обласне радіо "Карпати" представляє Ірина Каразуб...   <25.05.2016>  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – проект, котрий дозволить прикарпатцям економити...   <25.05.2016>  На черговому засіданні Громадської Ради розлянули питання про стан і проблеми медичного забезпечення в загальноосвітніх навчальних закладах області...   <25.05.2016>  Літак з Надією Савченко приземлився в Україні...   <25.05.2016>  В області почали діяти три чоти ДУК "Правий сектор"...   <25.05.2016>  Нові пропозиції щодо вирішення проблеми незаконної забудови навколо міського озера обговорили на черговому засіданні тимчасової контрольної комісії...   <25.05.2016>  В обласному перинатальному центрі провели планову нараду-семінар по запобіганню корупції...   <25.05.2016>  Сто тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги виділили з міського бюджету дружині загиблого Василя Архіпова...                                                                                                                                                                                                                                              

У Коломиї відкриють меморіальну композицію "Нескореним від коломиян"

002 “Відновлення історичної пам’яті: Нескореним від коломиян” - під таким гаслом,  14 жовтня, на Покрови Пресвятої Богородиці, у Коломиї, за адресою: бульвар Лесі Українки, 32, відбудеться відкриття та освячення меморіальної композиції в пам’ять про невинних жертв нацистсько-більшовицьких тоталітарних режимів, які упродовж десятиліття (1942–1952) відбували у пересильній в’язниці  арешт, катування і страту.

Композиція вмонтована у стіні будівлі, в якій розташовувалася пересильна в’язниця гестапо та радянського НКВД. У 1989 році на стіні будівлі в’язниці була встановлена меморіальна таблиця, яку безслідно викрали у 2007 році. Ініціативу родини Бережницьких з відновлення меморіальної таблиці підтримала чимала коломийська громада, власне на кошти громади її створено та встановлено.
       З нагоди відкриття та освячення меморіальної композиції культурологічний проект «Коломия – наше місто» випустив пам’ятну листівку під номером 32 із серії «Коломия – наше місто». Графіку виконав Петро Бережницький, а автором дизайну листівки є Юлія Венц.

Ольга Котюк Новини, Пам'ять друкувати друкувати 69 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика