<23.07.2016>  Україна і ми - автор Шеметуха Софія ...   <23.07.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <23.07.2016>  Майстер-клас. - автор Асатурян Наталія ...   <23.07.2016>  Прикарпатський календар - автор Храбатин Наталія ...   <22.07.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <22.07.2016>  Мандрівка до Зарваниці-1 - автор Добош Галина ...   <22.07.2016>  Подорожуй "по-вегетаріанськи" - автор Шеметуха Софія ...   <22.07.2016>  Перший добровольчий мобільний шпиталь презентували на Прикарпатті...                                                                                                                                                                                                                                              

Потрібна допомога з упаковуванням "сухого борщу", який почала роботи франківчанка для вояків АТО

imgres Франківчанка Юлія Косинська — колишній фахівець міської соціальної служби, зараз пенсіонерка, але без діла не сидить. За прикладом жінок-волонтерок з інших областей вирішила робити «сухі борщі» для вояків, котрі зараз в зоні АТО.

Закупила за власні кошти овочі, нарізала і посушила. Міське управління торгівлі пообіцяло забезпечити томатною пастою, без якої борщ не борщ. Чим може, допомагає міський центр соціальних служб. Проблема виникла з вакуумним упаковуванням, яке дозволяє довго зберігати суху заготовку і доправляти, куди потрібно. Тож, звертаємося до всіх, хто, по-перше, підтримує ініціативу Юлії Косинської і може допомогти з упаковуванням, а по-друге, хоче підключитися до виробництва сухих наборів. Звертайтеся на радіо, дамо контактний телефон пані Юлії.

Світлана Гах Благодійність, Новини друкувати друкувати 127 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика