<31.05.2016>  "КОМА"...   <31.05.2016>  Парад візочків у Івано-Франківську...   <31.05.2016>  АНОНС. "Кома"...   <31.05.2016>  В Івано-Франківську відзначили обдаровану молодь Прикарпаття з нагоди міжнародного дня захисту дітей...   <31.05.2016>  Співпраця в нафтогазовій галузі: норвезькі експерти зустрілися з українськими науковцями та промисловцями...   <31.05.2016>  Водинадцяте в Івано-Франківську провели свято для дорослих і дітей "Парад візочків"...   <31.05.2016>  Водолази знайшли тіло жінки, яка вчора потонула у Бурштинському водосховищі...   <31.05.2016>  У 2015 р. Івано-Франківська область сплатила майже 2 млрд. грн. рентних платежів за нафтогазові родовища...                                                                                                                                                                                                                                              

Потрібна допомога з упаковуванням "сухого борщу", який почала роботи франківчанка для вояків АТО

imgres Франківчанка Юлія Косинська — колишній фахівець міської соціальної служби, зараз пенсіонерка, але без діла не сидить. За прикладом жінок-волонтерок з інших областей вирішила робити «сухі борщі» для вояків, котрі зараз в зоні АТО.

Закупила за власні кошти овочі, нарізала і посушила. Міське управління торгівлі пообіцяло забезпечити томатною пастою, без якої борщ не борщ. Чим може, допомагає міський центр соціальних служб. Проблема виникла з вакуумним упаковуванням, яке дозволяє довго зберігати суху заготовку і доправляти, куди потрібно. Тож, звертаємося до всіх, хто, по-перше, підтримує ініціативу Юлії Косинської і може допомогти з упаковуванням, а по-друге, хоче підключитися до виробництва сухих наборів. Звертайтеся на радіо, дамо контактний телефон пані Юлії.

Світлана Гах Благодійність, Новини друкувати друкувати 127 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика