<28.06.2016>  Радіо "Куреш" - кримські татари в Херсоні - автор Каразуб Ірина ...   <28.06.2016>  Люди, котрі відчувають віяння часу. Або ж спогади одного історика: про політологію, політологів і просто життя. - автор Шеметуха Софія ...   <28.06.2016>  Прикарпатський календар - автор Храбатин Наталія ...   <27.06.2016>  "Знищення міста на ім'я Станиславів" - автор Асатурян Наталія ...   <27.06.2016>  Енергетичний вісник. - автор Басалига Мар'яна ...   <27.06.2016>  Гортаючи сторінки старих газет - автор Храбатин Наталія ...   <27.06.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <27.06.2016>  В нашій області є чимало старовинних сакральних споруд, які є справжньою окрасою краю.На жаль, не всі маємо змогу берегти для нащадків - автор Палій Наталя ...                                                                                                                                                                                                                                              

Потрібна допомога з упаковуванням "сухого борщу", який почала роботи франківчанка для вояків АТО

imgres Франківчанка Юлія Косинська — колишній фахівець міської соціальної служби, зараз пенсіонерка, але без діла не сидить. За прикладом жінок-волонтерок з інших областей вирішила робити «сухі борщі» для вояків, котрі зараз в зоні АТО.

Закупила за власні кошти овочі, нарізала і посушила. Міське управління торгівлі пообіцяло забезпечити томатною пастою, без якої борщ не борщ. Чим може, допомагає міський центр соціальних служб. Проблема виникла з вакуумним упаковуванням, яке дозволяє довго зберігати суху заготовку і доправляти, куди потрібно. Тож, звертаємося до всіх, хто, по-перше, підтримує ініціативу Юлії Косинської і може допомогти з упаковуванням, а по-друге, хоче підключитися до виробництва сухих наборів. Звертайтеся на радіо, дамо контактний телефон пані Юлії.

Світлана Гах Благодійність, Новини друкувати друкувати 127 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика