<29.07.2016>  Як воно - бути волонтером АТО? - автор Качанський Михайло ...   <29.07.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <29.07.2016>  "Децентралізаційний марафон", або об''єднання по-українськи - автор Шеметуха Софія ...   <29.07.2016>  Актуальна тема - автор Басалига Мар'яна ...   <29.07.2016>  2 серпня в Івано-Франківську запрацює фотовиставка Руслана Трача "Мольфart: геометрія шляху"...   <29.07.2016>  Письменниця і видавчиня Олена Осмоловська презентувала в Івано-Франківську Особливі книги для Особливих дітей...   <29.07.2016>  У головному управлінні Пенсійного фонду в області підбили підсумки роботи за перше півріччя поточного року...   <29.07.2016>  Прокуратура звинувачує міську раду Івано-Франківська у зловживанні службовим становищем...                                                                                                                                                                                                                                              

Нову еколого-пізнавальну стежку «На хребет Брусний» урочисто відкрили на Косівщині

imgres Нову еколого-пізнавальну стежку «На хребет Брусний» урочисто відкрили на території Шешорського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Гуцульщина».

Стежка бере початок від центральної дороги села Прокурави і пролягає похилим схилом до мішаного лісу, потім лісовою дорогою аж до хребта Брусний. Навколишня територія нового маршруту – це невимовно красиві ландшафти з багатою флорою та фауною, статні смереково-букові ліси є доброю домівкою для жителів лісу.
Стежка пролягає вздовж мальовничого гірського потоку Нижній Брусний, який супроводжує мандруючих до вершини хребта. З вершини Брусного відкриваються краєвиди прилеглих сіл: Снідавки, Брустурів, Шепота, Космача, Шешорів та Прокурави, а вдалині видніються силуети навколишніх хребтів і вершини гір.
Звідти стежка веде до смерекового лісу, до геологічної пам’ятки природи – каменя Олекси Довбуша. Каміння мовчить, але історія не мовчить, розповідає про славних опришків, героїчне минуле.
Еколого-пізнавальна стежка «На хребет Брусний» промаркована, облаштована місцями відпочинку та лісовими меблями. Для подорожуючих встановлено 8 інформаційних стендів.
Добрими помічниками екскурсовода на стежці стали юні екологи мандрівники – учні Прокуравської ЗОШ I-II ст. Під час відкриття нового маршруту звучали щемливі вірші про рідний край, про природу Карпат. Під акомпанемент юного скрипаля звучала пісня-легенда про Довбуша.
Подорож по стежці «На хребет Брусний» - це відкриття скарбниці Гуцульщини, де живуть звичаї, обряди, традиції, де серце природи б’є в унісон з душею гуцула.

Галина Цвітень Екологія, Новини друкувати друкувати 91 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика