<28.05.2016>  У затінку емоцій - автор Асатурян Наталія ...   <28.05.2016>  Прикарпатський календар - автор Храбатин Наталія ...   <27.05.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <27.05.2016>  Альма-матер. - автор Шеметуха Софія ...   <27.05.2016>  Відпочинок - "із розумом" - автор Шеметуха Софія ...   <27.05.2016>  "Франко і Стефаник: творчий державницький оптимізм..." - 18-те засідання інтелектуально-філософського клубу "Вершини"...   <27.05.2016>  "Патріот України" - військово-спортивний захід з нагоди Дня Героїв...   <27.05.2016>  Комісія з присудження премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики визначила цьогорічних переможців...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську стартував п’ятий національний фотоконкурс імені Степана Назаренка

imgres В Івано-Франківську стартував п’ятий національний фотоконкурс імені Степана Назаренка “Фотопортрет”.

Конкурс в жанрі фото-портретистики проходить в режимі бієнале і має на меті продовження та розвиток найкращих традицій української портретної фотографії. Присвячено його світлій пам’яті патріарха української фотографії Степана Назаренка.

Перш за все, мова іде про академічний портрет, що передбачає відображення внутрішнього світу людини, її сутності, характеру і психології. Однак це не означає, що конкурс має консервативне та ортодоксальне спрямування, і тому поза увагою не залишаться портретні роботи, виконані в репортажній манері, а також різноманітні експерименти, творчі та технічні пошуки авторів.

До участі у конкурсі запрошуються всі фотографи України.  Роботи приймають в Івано-Франківській ОО Національної Спілки Фото-художників України. Кожен автор може подати максимально п’ять робіт в розділ «Портрет».

Підсумкова експозиція планується 8 травня у виставковій залі ОО НСХУ.

Галина Цвітень Мистецтво, Новини друкувати друкувати 79 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика