<25.07.2016>  Плазуни атакують...   <25.07.2016>  В Івано-Франківську створено 247 ОСББ...   <25.07.2016>  Минулої доби в області зареєстровано 13 пожеж, одна людина загинула...   <25.07.2016>  В Івано-Франківську стартує соціальний проект для вчителів від освітнього центру “YOLO”...   <25.07.2016>  25 липня на сайті Генпрокуратури і регіональних прокуратур будуть оприлюднені декларації доброчесності...   <25.07.2016>  Перші підсумки роботи відділу контролю у сфері захисту споживачів реклами антитютюнового законодавства управління у справах захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в області...   <25.07.2016>  Концерт за участю народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Фронтові друзі»...   <25.07.2016>  Сім’ї заробітчан пройдуть прощею через Прикарпаття...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську стартував п’ятий національний фотоконкурс імені Степана Назаренка

imgres В Івано-Франківську стартував п’ятий національний фотоконкурс імені Степана Назаренка “Фотопортрет”.

Конкурс в жанрі фото-портретистики проходить в режимі бієнале і має на меті продовження та розвиток найкращих традицій української портретної фотографії. Присвячено його світлій пам’яті патріарха української фотографії Степана Назаренка.

Перш за все, мова іде про академічний портрет, що передбачає відображення внутрішнього світу людини, її сутності, характеру і психології. Однак це не означає, що конкурс має консервативне та ортодоксальне спрямування, і тому поза увагою не залишаться портретні роботи, виконані в репортажній манері, а також різноманітні експерименти, творчі та технічні пошуки авторів.

До участі у конкурсі запрошуються всі фотографи України.  Роботи приймають в Івано-Франківській ОО Національної Спілки Фото-художників України. Кожен автор може подати максимально п’ять робіт в розділ «Портрет».

Підсумкова експозиція планується 8 травня у виставковій залі ОО НСХУ.

Галина Цвітень Мистецтво, Новини друкувати друкувати 80 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика