<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Юристам-практикам розповіли про зміни, що відбуваються в системі органів юстиції

imgres Про зміни, що відбуваються в системі органів юстиції, розповіли юристам-практикам та майбутнім  правникам  з числа  учнівської  та студентської  молоді під час  зустрічі   у  Головному  територіальному управлінні юстиції.

Зокрема  гостями  були студенти Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного Університету та учні правничого профілю Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості,  з якими існують давні зв"язки. Оптимізація, усунення дублюючих  функцій  структурних  підрозділів дозволило скоротити штати, -  зазначив  начальник   Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Василь  Кавацюк:

Володимир Ковальчук, як представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, проінформував, як можна захищати свої права та інтереси у міжнародних правозахисних організаціях. Цікавим  було  знайомство  з  відомою правозахисною  організацією   Українською Гельсінською спілкою з прав людини у Івано-Франківській області, яку  представляє   Юрій Вацик. Тож, для молоді  є  широке поле  діяльності. А те, що талановиті  юристи  підростають, засвідчила робота  переможниці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України - Христини Ткачук  щодо заочного провадження в судовій практиці. Переможиці  за  досягнуті успіхи вручена  грамота Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області,  а вчителю правознавства Наталії Садковій  -  подяка   за сприяння розвитку правової культури учнівської молоді.

Любов Крайня Зарплата, Новини друкувати друкувати 39 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика