<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

З 1 грудня цього року відбувається підвищення окладів держслужбовцям на 25 %

imgres З 1 грудня цього року зарплати держслужбовцям та всім працівникам бюджетної сфери підвищуються на 25 %. Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України на урядовому сайті. Кабмін ухвалив відповідну постанову, що перебдачає “підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня цього року, становитиме близько 25%”.

Вказано, що підвищення посадових окладів “здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок”. “Підвищення посадових окладів, - зазначається у постанові, -  відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра”. Зазначимо, що посадові оклади не підвищувалися з 2008 року.

Наталія Асатурян Зарплата друкувати друкувати 51 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика