<23.05.2016>  Печеніжинська ОТГ: перші місяці роботи - автор Добош Галина ...   <23.05.2016>  Карпатська Мавка з Печеніжина на проекті "Голос країни" - автор Добош Галина ...   <23.05.2016>  Рік Франка на "Карпатах" - автор Каразуб Ірина ...   <23.05.2016>  Проукраїнські активісти Донбасу створюють Українську Народну Раду Донеччини і Луганщини. - автор Букатчук Христина ...   <23.05.2016>  Гортаючи сторінки старих газет - автор Храбатин Наталія ...   <23.05.2016>  День Миколая...   <23.05.2016>  Вперше "Кобзар" Тараса Шевченка переклали китайською мовою. Переклад здійснено з українських джерел, а не як попередні -- з російських перекладів...   <23.05.2016>  У селі Заріччя Надвірнянського району в межах охоронної зони стався витік нафти...                                                                                                                                                                                                                                              

Ікони родини Бандери експонують в Івано-Франківську

images Розпочати рік духовно-культурною подією запрошує обласний музей визвольної боротьби ім. Степана Бандери, що в Івано-Франківську.  9 ікон, які зберіг отець Андрій Бандера, вперше представили на загальний огляд. Це унікальні експонати ХІХ - поч. ХХ ст, не тільки сакральна, але й історична пам’ятка. Вони допомагають краще зрозуміти постать провідника ОУН, роль його сім’ї у державотворенні. Нам вдалось поспілкуватись із правнуком о.Андрія, до слова, названим на його честь – Андрієм Давидюком.

1 січня ми відзначали 107-му річницю з дня народження Степана Бандери. Виставка триватиме упродовж місяця, а тоді повернеться до Старого Угринева.

Ірина Каразуб Виставки, Духовність друкувати друкувати 26 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика