<28.07.2016>  Волонтери просять іванофранківців допомогти їм у виготовленні маскувальних сіток...   <28.07.2016>  На Прикарпатті відкрили завод із випуску бітумної емульсії...   <28.07.2016>  Бюджетний перформанс. В Івано-Франківську активісти показали як місцева влада "ділить бюджет"...   <28.07.2016>   Публічний перформанс, присвячений розподілу місцевого бюджету...   <28.07.2016>  Презентація поетичної книги Ярослава Савчина "Живиця" в Івано-Франківську...   <28.07.2016>  У Надвірній відбудовують Символічну могилу «Борцям за волю України»...   <28.07.2016>  Сьогодні - день хрещення Київської Русі - України...   <28.07.2016>  За керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння водії платитимуть більше...                                                                                                                                                                                                                                              

Ікони родини Бандери експонують в Івано-Франківську

images Розпочати рік духовно-культурною подією запрошує обласний музей визвольної боротьби ім. Степана Бандери, що в Івано-Франківську.  9 ікон, які зберіг отець Андрій Бандера, вперше представили на загальний огляд. Це унікальні експонати ХІХ - поч. ХХ ст, не тільки сакральна, але й історична пам’ятка. Вони допомагають краще зрозуміти постать провідника ОУН, роль його сім’ї у державотворенні. Нам вдалось поспілкуватись із правнуком о.Андрія, до слова, названим на його честь – Андрієм Давидюком.

1 січня ми відзначали 107-му річницю з дня народження Степана Бандери. Виставка триватиме упродовж місяця, а тоді повернеться до Старого Угринева.

Ірина Каразуб Виставки, Духовність друкувати друкувати 29 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика