<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпаття посідає четверте місце за кількістю виготовлених закордонних паспортів

imgres Прикарпаття посідає четверте місце за кількістю виготовлених закордонних паспортів після Київської, Харківської та Одеської областей.  Про це під час засідання постійної комісії облради з питань  міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури повідомив заступник начальника управління Державної міграційної служби України в області Орест Рудницький.

У минулому році виготовлено 105 тисяч закордонних паспортів, з них 20 - біометричних, та 88 - звичайних. Різниця між ними полягає  у наявності чіпа з відбитками пальців.  На Івано-Франківщині є вже 10 пунктів, де можна одержати закордонний паспорт. Однак у п’яти районах - Верховинському, Тлумацькому, Снятинському, Рогатинському та Яремче такої можливості немає. Також Орест Рудницький зазначив, що вже з початку року в області видано 2 тисячі ID-карток дітям, які досягли 16 років.

Мар'яна Басалига статистика друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика