<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Нарада про медичний супровід учасників АТО

imgres

Про медичний супровід учасників АТО йшлося на нараді за участю представників департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласного центру учасникам АТО. В нараді взяли участь відповідальні особи в лікувально-профілактичних закладах, які за це відповідають.

Обговорювалися питання, які стосуються організації медичної служби щодо диспансерного спостереження і лікувального процесу учасників АТО та демобілізованих, а також напрацьовано спільний механізм їхнього обслуговування. З березня минулого року в кожному медичному закладі введені клінічний маршрут для військовослужбовців, медичний паспорт учасника антитерористичної операції, де є повна інформація про бійця: де проживає, скільки разів звертався за медичною допомогою, коли він був госпіталізований тощо. Під час зустрічі наголошувалося, що тільки сім’ї загиблих учасників бойових дій та самі бійці можуть лікуватись за державними програмами, всі інші лікуються в порядку загальної черги та на загальних основах.

Галина Добош АТО друкувати друкувати 32 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика