<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Обласна рада планує створити обласний госпіталь ветеранів війни на Коломийщині

images Вузлову лікарню станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання “Львівська залізниця” планують перетворити у комунальний заклад - “Івано-Франківський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни”. Це передбачає проект рішення, який розгляне 18 березня чергова сесія обласної рад.

Напередодні медичну установу відвідала делегація з Івано-Франківська. Її очолив голова обласної ради Олександр Сич. Оглянувши об’єкт, який обласна рада має намір прийняти у власність, Олександр Сич відзначив, що це добра база, аби робити тут хороший госпіталь для військових ветеранів. Головне, що це функціональна дієва установа. І не перериваючи лікувального процесу ми можемо її реорганізувати. Будемо залучати сюди всі можливі ресурси – і обласного, і державного бюджетів. Попри те, що медичний заклад ще не має юридичного статусу госпіталю, тут вже проходять лікування та реабілітацію учасники АТО, - підкреслив головний лікар Вузлової лікарні Володимир Федоришин. Про потребу у госпіталі ветеранів війни на теренах Прикарпаття говорять і волонтери. Кажуть, лише на Коломийщині є близько 700 людей – учасників Майдану, добровольців, учасників АТО, які потребують реабілітації. Окрім отриманих поранень в зоні бойових дій, їм потрібно лікувати захворювання, які загострилися під час перебування на фронті. Згодом, у лікарні планують також облаштувати капличку, аби залучати до процесу реабілітації капеланів.

Ольга Котюк АТО друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика