<21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...   <20.07.2017>  Пряма мова. Безвіз та євроінтеграція чи очікувати соцальної катастрофи? - автор Гаєвська Наталія ...   <20.07.2017>  Музлітература. Тетяна Лепка. - автор Максимюк Галина ...                                                                                                                                                                                                                                              

Відбулося засідання обласної призовної комісії

imgres Обласна призовна комісія позачергово заслухала голів призовних комісій області і відповідних військових комісарів щодо показників комплектування команд молодим поповненням та про роботу призовної комісії. 

Прийнято рішення щодо активізації розшуку призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію. Члени комісії також заслухали інформацію про хід навчально-польових зборів з учнями, які завершили вивчення предмету «Захист Вітчизни», про участь команд районів і міст обласного значення в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Він стартував на базі спортивно-оздоровчого туристичного центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в с. Рибне Тисменицького району.

Світлана Гах Військо друкувати друкувати 17 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика