<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Відбулося засідання обласної призовної комісії

imgres Обласна призовна комісія позачергово заслухала голів призовних комісій області і відповідних військових комісарів щодо показників комплектування команд молодим поповненням та про роботу призовної комісії. 

Прийнято рішення щодо активізації розшуку призовників, які ухиляються від явки на призовну комісію. Члени комісії також заслухали інформацію про хід навчально-польових зборів з учнями, які завершили вивчення предмету «Захист Вітчизни», про участь команд районів і міст обласного значення в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Він стартував на базі спортивно-оздоровчого туристичного центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в с. Рибне Тисменицького району.

Світлана Гах Військо друкувати друкувати 20 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика