<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпатські історики візьмуть участь у Форумі "Від декомунізації до деокупації"

imgres Прикарпатські історики візьмуть участь у Форумі “Від декомунізації до деокупації”, який проходитиме у Києві. Серед тем, які обговорюватимуться, - позбавлення від символів тоталітаризму та проведення економічної деокупації.

Говорить директор музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери Ярослав Коретчук, котрий буде учасником форуму:

Учасники обговорень висунуть конкретні ідеї. Вони ляжуть в основу проектів, які  запропонують представникам влади та громадськості.

Христина Букатчук Конференції друкувати друкувати 25 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика