<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

З Франківська курсуватимуть два поїзди, забезпечені салонними візками для маломобільних людей

imgres До сезону літніх відпусток Укрзалізниця подбала про комфортність подорожей людей із особливими потребами. З цією метою 75 пасажирських поїздів забезпечено салонними візками для зручного переміщення маломобільних осіб по вагону. Такими візками забезпечуватимуться також додаткові поїзди, які призначатимуться на літній період.

З них два потяги курсують через станцію Івано-Франківськ, зокрема це: Івано-Франківськ – Київ та Львів – Київ – Івано-Франківськ. Щоб скористатися салонним візком, маломобільні пасажири або особи, які їх супроводжують, мають звернутися до провідника, інформує прес-служба Укрзалізниці. Загалом на українських залізницях нині експлуатується 138 візків для переміщення по вагону поїзда людей з особливими потребами. Нагадаємо, що до послуг людей із особливими потребами на залізничному транспорті також спеціальні вагони, обладнані гідравлічними підіймачами для інвалідних візків, розширеними дверними проходами, тамбурами і спеціальними санвузлами. Такі спецвагони для подорожі пасажири можуть замовити по телефону на кожній регіональній філії.

Наталія Гаєвська Залізниця друкувати друкувати 11 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика