<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Тисмениці пройшла ХХХІV Міжнародна історико-правова конференція на тему «Релігійний чинник в історії права, держави та юридичної думки»

aDSC_1055 У Тисмениці пройшла ХХХІV Міжнародна  історико-правова конференція на тему «Релігійний чинник в історії права, держави та юридичної думки». В її роботі взяли участь керівники району, знані науковці, духовні особи.

Конференція відбулася з ініціативи Міжнародної асоціації істориків права, інституту держави і права ім. Корецького НАН України, секції історії держави і права наукової  ради НАН України з координації фундаментальних правових досліджень  за підтримки Тисменицької міської ради та райдержадміністрації.

Наталія Асатурян Конференції друкувати друкувати 19 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика