<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Середня зарплата зросла на чверть

imgres Середня зарплата на Прикарпатті за рік зросла на чверть. Її розмір у першому кварталі склав 3669 грн, — повідомляють у Головному управлінні статистики. Середній розмір заробітної плати за січень–березень в усіх районах та містах обласного значення був вищим від рівня мінімальної заробітної плати, а у восьми з них він вищий, ніж середньообласний показник. Найнижчий рівень оплати праці зафіксовано у Тлумацькому та Коломийському районах.

Він не перевищував сімдесяти трьох відсотків від середнього. Зростання рівня середньомісячної номінальної заробітної плати працівників за січень–березень порівняно з тим же періодом минулого року спостерігався по всій області. Найвищі темпи росту зафіксовані у Тисменицькому, Снятинському, Богородчанському, Верховинському та Галицькому районах, найнижчі – у Бурштині, Болехові та Городенківському районі.

Наталія Палій Зарплата друкувати друкувати 19 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика