<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

На Долинщині відбулись обласні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді

imgres В урочищі Дзюркач, що поблизу села Новий Мізунь Долинського району, протягом тижня тривали обласні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнів. До програми змагань входили три дистанції: командна смуга перешкод, особисто-командна і крос-похід.

На перших двох дистанціях юні туристи змагалися в урочищі, а крос-похід тривав аж чотири дні. Найбільш вперта боротьба за призові місця на всіх дистанціях розгорнулася між командами Долинського, Тисменицького і Богородчанського районів. Після кожної з трьох дистанцій представники цих регіонів піднімалися на п’єдестал. А за загальним підсумком перше місце виборола команда  - Долинщини, друге - Тисменицького району і третє - Богородчанського.

Світлана Гах Туризм друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика