<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Чиї інтереси захищає Держпродспоживслужба — споживачів чи виробників?

imgres Якість і безпечність продукції у всьому світі - головний критерій допуску на ринок. Через підвищення вимог можна регулювати імпорт продукції. Багато країн цим користується. Тому, щоб відкривати для українського бізнесу ринки інших країн і щоб втручання у розвиток бізнесу було мінімальним, новий контролюючий орган - Держпродспоживслужба - більше приділяє уваги економічному стимулюванню через відкриття ринків, ніж власне контролю.

Тобто акцент робиться не так на якості, як на безпеці продукції. Цікавимося у  начальника відділу ринкового нагляду в Держспоживінспекції в області Олександра Грибика,  чи не викличе це напливу неякісних товарів, адже зважаючи на інфляцію, зростає попит саме на недорогі речі?

Наталія Гаєвська Підприємництво друкувати друкувати 34 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика