<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Проща родин відбудеться в Маріямполі Галицького р-ну

imgres На 2 липня запланована проща родин до Маріямпільської чудотворної ікони Матері Божої. Цього року вона відбудеться впя’те і традиційно збере вірних, які прагнуть помолитися до Богородиці за свої родини, за різноманітні проблеми, які переживають сучасні сім’ї.

Маріямпіль розташований на березі Дністра за 15 км від Галича і саме цей шлях доведеться подолати прочанам, які вирушать о 9-ій годині ранку від церкви Різдва Христового в Галичі. Центральним моментом прощі буде Архієрейська Літургія, яка розпочнеться в Маріямполі о 16-тій годині. Місцем проведення прощі родин стане славнозвісний біблійний сад. Нагадаємо: там ростуть дерева й рослини, які згадуються в Біблії.

Мар'яна Стринаглюк Релігія друкувати друкувати 65 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика