<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Рогатині планують провести семінар для фахівців у сфері культурної спадщини західного регіону

imgres Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з начальником управління культури, національностей та релігій  Івано-Франківської ОДА Володимиром Федораком. Під час зустрічі йшлося про збереження та популяризацію пам’яток та культурних цінностей Прикарпаття та України.

Євген Нищук високо оцінив роботу, що проводиться в регіоні та, в свою чергу, запропонував на базі Івано-Франкіської області провести семінар для фахівців у сфері культурної спадщини західного регіону. Така зустріч сприятиме обміну досвідом та який зараз вже є в Україні. “Я сподіваюсь, що вже в жовтні цього року, Міністерство культури разом з фахівцями Івано-Франківщини зможе провести цей науковий форум, враховуючи напрацьований досвід з польськими колегами з науково-дослідних інституцій. Місцем проведення цього семінару може стати місто Рогатин”, - сказав Міністр культури. Нагадаємо, на Івано-Франківщині знаходиться низка об’єктів, яка занесена до світової спадщини ЮНЕСКО. Серед них - Церква Святого Духу в Рогатині (1598 р.) та Церква Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж (1756 р.).

Ірина Каразуб Візити, Культура друкувати друкувати 5 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика