<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Патріарх Філарет очолив прощу до Скита Манявського

imgres 7 липня православні і католики східного обряду вшановують народження св.Івана Предтечі, який хрестив у Йордані Ісуса Христа, а тому ще по-іншому називається Іваном Хрестителем. Особливо урочисто відзначають празник його різдва у Скиті Манявському, що в Богородчанському районі.

Віряни з різних куточків України вирушають на прощу до цього святого місця, яке називають Українським Афоном. І вже вкотре цю прощу благословить своєю присутністю глава УПЦ КП Філарет. В день свята Його святість очолив Архієрейську Божественну Літургію в Манявській обителі. Напередодні богослужіння Патріарх Філарет зустрівся з владою Івано-Франківської області та міста, а також провів прес-конференцію для місцевих журналістів, на якій, зокрема, підбив підсумки нещодавнього Вселенського собору Православних Церков світу.

Мар'яна Стринаглюк Релігія друкувати друкувати 30 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика