<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

12 липня - свято Первоверховних апостолів Петра й Павла

imgres Сьогодні, 12 липня, - свято Первоверховних апостолів Петра й Павла, яке завершує цикл великих літніх свят, серед яких також Зелені свята та Івана Купала. В церковному календарі це свято посідає важливе місце, оскільки святий Петро вважається серед апостолів першим їхнім пастирем. 

Святі Петро і Павло по-різному прийшли до Христа, але обидва як мученики загинули в Римі при імператорі Нероні. Апостоли важко працювали, подорожуючи різними країнами, розповсюджуючи христове вчення між різними народами, тож обидва вважалися «стовпами» Церкви Христової. Водночас сьогодні закінчується Петрівка – піст, що тривав упродовж кількох тижнів.  Здавна люди слідкували за природою та погодою на Петра і Павла. Ось кілька з них: як на Петрів день спека, то на Різдво мороз; якщо на Петра один дощ - врожай непоганий, два - добрий, а три - багатий; по Петру - й по теплу. А яку погоду на сьогодні прогнозують синоптики?

Галина Добош Духовність, Релігія друкувати друкувати 9 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика