<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Рогатині до громадських робіт залучено 15 школярів

imgres В Рогатині до громадських робіт залучено 15 школярів. Це спільне рішення міської ради, районного центру зайнятості та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді задля поліпшення матеріального становища учнівської та студентської молоді, зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

Між ними укладено договір на організацію громадських робіт із благоустрою міста. Створено спеціальний фонд для оплати праці школярів - 70 тис. грн. з міського бюджету. Перевага у такому працевлаштуванні надавалася сиротам та дітям із неповних чи малозабезпечених сімей. Молодь виконуватиме роботи з благоустрою та озеленення території Рогатина, впорядковуватимуть квітники, працюватимуть підсобними робітниками, кур’єрами та інше. Вони працюватимуть в парку ім. Романа Шухевича, Рогатинському будинкоуправлінні, комунальному підприємстві “Благоустрій-Р”. Заробітна плата працівникам молодше 18 років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачуватиметься в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Галина Добош Молодь друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика