<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Голова ОДА доручив розробити інвестиційні пропозиції в сфері туризму

images Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулась нарада з розвитку туризму в Івано-Франківській області, - повідомив відділ прес-служби ОДА. Очільник області закликав максимально використовувати туристичний та рекреаційний потенціал Прикарпаття.

Він наголосив, що туристичні проекти доволі швидко могли би стати основою економіки таких районів як Верховинський, Долинський, Косівський, Надвірнянський та Рожнятівський. А також запевнив, що облдержадміністрація готова активно допомагати потенційним інвесторам. Голова області доручив керівникам райдержадміністрацій розробити та подати інвестиційні пропозиції, які можуть зацікавити не тільки українських підприємців, але й потенційних закордонних інвесторів.

Наталія Асатурян Туризм друкувати друкувати 8 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика