<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Міжнародна програма "П.О.П."- нові можливості для прикарпатців

imgres Завдяки міжнародній програмі “Працевлаштування. Освіта. Проживання” для прикарпатців відкриваються нові можливості - безкоштовна освіта в технікумах та вишах Польщі. Згадана програма — це можливість для усіх охочих, незалежно від знання мови та професійних навиків, віком від 18 до 60 років отримати безкоштовну освіту в Польщі та легальну роботу паралельно з навчанням. 

Крім того, що учасники програми отримають знання в державних установах за європейською програмою навчання, освоюватимуть нові та сучасні технології, отримають навички і вміння, які зможуть закріпити під час роботи в європейських компаніях, вони матимуть ще ряд пільг, як от - медичний та страховий супровід, - говорить голова громадської організації “Родина польська і Європа” Тетяна Тимоніна:

В Івано-Франківську проект представляє Центр візової підтримки та сприяння у працевлаштуванні.

 

Наталія Гаєвська Молодь, Освіта друкувати друкувати 44 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика