<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Сьогодні стартує перша літня школа “Село Змін” для молоді з Косівського району

Selo zmin З 1 по 5 серпня у селі Бабин Косівського району для молоді району проходитиме перша літня школа під назвою “Село Змін”. Її проводить громадська організація “Інша Освіта” за підтримки проекту “Київський Діалог”.

Літня Школа має на меті активізувати сільську молодь, спонукати її до громадської активності на своїй малій батьківщині та втілювати власні ідеї в життя заради покращення стану свого рідного села та життя в ньому. Під час Літньої Школи учасники матимуть змогу проаналізувати ресурси та потреби своїх сіл, розвинуть власні ідеї громадських ініціатив та упродовж серпня самостійно втілять їх в життя у форматі міні-ініціатив. Проект завершиться презентацією результатів міні-ініціатив у Косові, яку планують провести у вересні.

Наталія Гаєвська Молодь друкувати друкувати 4 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика