<16.02.2018>  Buy cannabis seeds toronto...   <16.02.2018>  Amantadine how much...   <16.02.2018>  Lisinopril 20 mg for sale...   <16.02.2018>  Sale betnovate...   <16.02.2018>  Purchase sinequan generic name...   <16.02.2018>  Aricept online kaufen...   <16.02.2018>  Wechat spy, Sms spy....   <16.02.2018>  Over the counter medicine similar to neurontin...                                                                                                                                                                                                                                              

У Рогатині відбулося засідання колегії головного управління статистики в області

images На базі відділу статистики у Рогатинському районі впроваджувався пілотний проект «Новий підхід до збирання статистичної звітності за принципом «Респондент-Статистик». Він спрямований на спрощення процедури подання звітності, дозволяє налагодити партнерські відносини між статистиками та респондентами, надає можливість оперативно проводити співставлення показників між різними формами звітності.

У рамках угоди між Головним управлінням статистики в області та Рогатинською РДА підготовлено статистичний довідник «Рогатинський район у цифрах», який начальник обласного управління статистики Олена Бліннікова презентувала в Рогатині під час виїзного засідання колегії Головного управління статистики в області. На колегії проаналізовано підсумки роботи органів державної статистики області у ІІ кварталі, йшлося також про забезпечення інформаційних потреб органів державного управління, суб’єктів господарювання, засобів масової інформації, громадян в офіційній статистичній інформації щодо соціально-економічного розвитку області, міст (районів) тощо.

Галина Добош статистика друкувати друкувати 12 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика