<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Рогатині відбулося засідання колегії головного управління статистики в області

images На базі відділу статистики у Рогатинському районі впроваджувався пілотний проект «Новий підхід до збирання статистичної звітності за принципом «Респондент-Статистик». Він спрямований на спрощення процедури подання звітності, дозволяє налагодити партнерські відносини між статистиками та респондентами, надає можливість оперативно проводити співставлення показників між різними формами звітності.

У рамках угоди між Головним управлінням статистики в області та Рогатинською РДА підготовлено статистичний довідник «Рогатинський район у цифрах», який начальник обласного управління статистики Олена Бліннікова презентувала в Рогатині під час виїзного засідання колегії Головного управління статистики в області. На колегії проаналізовано підсумки роботи органів державної статистики області у ІІ кварталі, йшлося також про забезпечення інформаційних потреб органів державного управління, суб’єктів господарювання, засобів масової інформації, громадян в офіційній статистичній інформації щодо соціально-економічного розвитку області, міст (районів) тощо.

Галина Добош статистика друкувати друкувати 12 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика