<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Інтеграційний молодіжний табір в Карпатах "МіжCulturнa Labораторія"

imgres Сьогодні у мальовничому куточку Карпат – селищі Ворохта стартує інтеграційний табір для молодих активістів “МіжCulturнa Labораторія”. Організатори: Молодіжної організація “СТАН” у рамках проекту “Діалог та примирення в регіонах України” за фінансової підтримки Natoinal Endowment for Democracy (NED) із залученням експертів та тренерів із різних куточків України.

Впродовж 5 днів (з 1 до 5 серпня) учасники виїзного кемпінгу зможуть спробувати себе в якості справжніх лідерів думок і охопити різні методики та теми.  В програмі:  форум-театр,  основи проектного менеджменту,  діалогові практики,  громадський активізм,  медіа досвідченність,  конфліктологія,  ігри з ситуативним моделюванням. І як бонус, учасники виїзного табору візьмуть участь у “Марафоні ідей” та з допомогою модераторів та експертів зможуть перетворити свою ідею на реальний проект і позмагатися за отримання фінансування на його реалізацію.

Наталія Гаєвська Молодь друкувати друкувати 7 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика