<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпатці хочуть долучитися до програми &amp;laquo;ЄС для бізнесу&amp;raquo;

02 Сер 2016

imgres На підтримку підприємств малого та середнього бізнесу, що активно розвиваються в Україні, спрямована Програма «ЄС для бізнесу» (EU4Business), яку фінансує Європейський Союз. Вона передбачає створення мережі з п’ятнадцяти Центрів підтримки бізнесу.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) шукає організації належного рівня, які займаються підтримкою бізнесу і зацікавлені у підвищенні своєї компетенції, які могли б взяти на себе роль координаційних центрів з поширення інформації та надання послуг місцевим підприємствам малого і середнього бізнесу. Окрім того, у таких центрах проводились би і тренінги для підвищення кваліфікації, і аналіз ринкових можливостей для МСБ, і конференції, круглі столи та інші заходи. Протягом липня у Києві, Харкові, Одесі проходили інформаційні сесії з представниками неурядових організацій, які займаються підтримкою малого та середнього бізнесу й розвитку підприємництва у різних регіонах України. Сьогодні таке зібрання відбудеться у Львові. У ньому візьмуть участь і представники Івано-Франківщини.

Галина Добош Підприємництво друкувати друкувати 13 переглядів

схожі по тематиці
Коментування вимкнено.
Яндекс.Метрика