<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Як ми уже повідомляли, в обласному центрі розпочали боротьбу зі щурами - дератизацію

images Як ми уже повідомляли, в обласному центрі розпочали боротьбу зі щурами - дератизацію.  Жителі різних мікрорайонів скаржаться на збільшення кількості гризунів у підвалах, біля будинків, на смітниках.

Найбільше потерпають ті, хто живе у мікрорайоні БАМу, на вулицях Довженка, Сухомлинського та інших. Отже, згідно з розпорядженням міського голови Руслана Марцінківа, у всіх комунальних структурах, підприємствах, організаціях, закладах освіти повинні до кінця жовтня провести повну дератизацію. На жаль, не зможуть допомогти у боротьбі з гризунами санепідеміологи. У зв’язку з реорганізацією структури СЕС, підрозділів, які займалися дезинфекцією, дезинсекцією та дератизацією, більше не існує. Тож ті, хто хоче позбутися комах, щурів чи мікробів, повинні звертатися у новостворені приватні підприємства, які цим займаються. Пояснює виконуючий обв’язки директора обласного лабораторного центру МОЗ України Руслан Савчук:

Наталія Палій комуналка друкувати друкувати 2 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика