<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Галич має шанс стати одним із семи чудес України

imgres Прикарпатське місто Галич увійшло до десятки лідерів двомісячного відкритого інтернет-голосування, оголошеного організаторами всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Галич, який славиться чималою кількістю історичних пам’яток, давніх оборонних споруд і музеїв, набрав 6588 голосів. Чи потрапить він до списку переможців акції, визначатиметься впродовж наступних етапів, які передбачають проведення прес-турів та опитування експертів у сферах туризму, архітектури, історії й культури. У минулих роках в рамках акції на Івано-Франківщині відзначали Дністровський каньйон і музей «Писанка» (Коломия).

Світлана Усатюк Туризм друкувати друкувати 65 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика