<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

"Молода Просвіта" організовує недільну школу саморозвитку для молоді з Вигоди, Петранки та Войнилова

imgres Обласна організація «Молода Просвіта» організовує недільну школу саморозвитку для молоді з Вигоди (Долинський район), Войнилова (Калуський район) та Петранки (Рожнятівський район). Такий проект виконуватиметься при підтримці обласної організації “Комітет виборців України”   у рамках проекту “Київський діалог”. 

До 15 серпня триває набір у недільну школу  активних молодих людей віком від 16 до 35 років, які хочуть отримати цікавий досвід з розвитку особистого потенціалу та місцевого середовища. За словами керівника проекту Євгенії Бардяк, запрошені викладачі поділяться зі слухачами власними професійними навиками з написання резюме, що допоможе в пошуку роботи, з планування особистого і робочого часу, самоорганізації задля ефективнішої діяльності.Зустрічі відбуватимуться у форматі тренінгів, де кожен з присутніх зможе отримати індивідуальну консультацію експерта. Навчання для усіх учасників безкоштовне. Важливою частиною занять буде навчання написанню проектних пропозицій, які допоможуть залучити кошти на реалізацію власних ідей та задумів. Написані місцевими мешканцями проекти організатори супроводжуватимуть   до моменту отримання гранту та під час їх реалізації.

Галина Добош Молодь друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика