<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

На Рожнятівщині відбувся обласний конкурс лісорубів

imgres На Рожнятівщині відбувся обласний конкурс лісорубів. Це вже дев’ятнадцяті змагання працівників лісу і проходили вони на базі державного підприємства «Брошнівське лісове господарство». Спеціалісти з 15 лісгоспів доводили, що без високої майстерності та дотримання техніки безпеки в одній із найскладніших і найнебезпечніших у світі професій - лісоруба не обійтися.

Обласні змагання «Лісоруб-2016» складалися із п’яти вправ: «Валка деревини», «Заміна ланцюга», «Розкряжування комбінованим різом», «Точне розкряжування», «Обрізка гілок». Перемогу здобув працівник Осмолодського лісгоспу Василь Сенич, він представлятиме Прикарпаття на всеукраїнських змаганнях лісорубів. ІІ місце зайняв Василь Дячук з Делятина, ІІІ – Дмитро Лабів з Верховинського лісгоспу.

Галина Добош Конкурси друкувати друкувати 27 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика