<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Івано-Франківська "Спільнота святого Егідія" просить небайдужих приєднатися до допомогти безпритульним

imgres “Спільнота Святого Егідія” запрошує всіх охочих, а особливо молодь, об‘єднати зусилля у допомозі безпритульним, роздавати їжу, а також приносити для них поношений одяг та взуття. Сьогодні в Івано-Франківську, як і кожної середи, о 18:00 біля Музею мистецтв Прикарпаття, волонтери християнської міжконфесійної  “Спільноти Святого Егідія” роздають їжу безпритульним.

Як стверджують члени Спільноти, безпритульні найбільше потребують щирого дружнього спілкування та відчуття потрібності. Вони почуваються дуже самотньо і мають потребу відчувати себе повноцінними людьми, яким просто не пощастило у цьому житті. Отож, щосереди о 18:00 біля Музею мистецтв Прикарпаття Спільнота Святого Егідія та безпритульні чекають на небайдужих, щоб молитвою та добрими справами допомагати ближнім.

Олександр Букатюк Благодійність, Духовність друкувати друкувати 74 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика