<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Цієї суботи стартує сезон полювання на пернату дичину

images Цієї суботи о 16:00 на Прикарпатті стартує черговий сезон полювання на пернату дичину. При наявності відповідного дозволу мисливці можуть полювати на птицю на територіях, які передані в користування районним організаціям Українського товариства мисливців і рибалок.

Більше розповідає завідувач сектору лісового та мисливського господарства Генадій Мельничук:

Управління лісового та мисливського господарства звертається до мисливців з проханням дотримуватися законодавства та правил пожежної безпеки в лісах, і наголошує на тому, що  перед полюванням і під час його проведення категорично забороняється вживати спиртні напої, адже особи у нетверезому стані до полювання не допускаються.

Михайло Качанський Екологія, Туризм друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика