<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У гірських районах – дороговартісні послуги з реєстрації земельних паїв

imgres Для гірських районів Прикарпаття актуальною є проблема високої вартості послуг з реєстрації договорів оренди земельних паїв через їх дрібноземельність.

Про труднощі у цьому плані на нещодавно проведеному виїзному засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації розповів заступник голови Косівської РДА Ярослав Бринський:

На думку Ярослава Бринського, сьогодні виникла потреба в удосконаленні законодавства щодо оформлення земельних ділянок. Це можна вирішити на загальнодержавному рівні, звертаючись до депутатів Верховної Ради України. За словами директора департаменту Марії Савки, народні обранці вже знають про проблемні питання у земельній сфері Прикарпаття. Ще одне звернення до них в області підготують найближчим часом.

Світлана Усатюк Аграрна друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика