<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В області є заборгованість з виплати заробітної плати не лише медикам, але і освітянам

imagesВ області є заборгованість з виплати заробітної плати не лише медикам, але і освітянам. На останній сесії обласної ради прозвучала інформація, що працівникам закладів освіти, що фінансуються за рахунок коштів освітньої субвенції, в Городенківському, Тлумацькому та Рогатинському районах ще не виплачені відпускні.

На день сесії, 12 серпня, загальна сума невиплати складала 10,4 мільйона гривень. Говорить заступник директора департаменту науки, освіти і молодіжної політики ОДА Іван Будзак:

Разом з тим він зазначив, що до кінця бюджетного року призначення освітньої субвенції на виплату зарплати не вистачає 168 мільйонів гривень. По області це приблизно 1,4 місячних фонди, а в окремих районах, зокрема, Городенківському, - 3,4. Тобто, ще є призначення на половину вересня, а на жовтень, листопад і грудень грошей на зарплату вже немає. Окрім того, ще потрібно 16 мільйонів гривень на оплату енергоносіїв.

Світлана Гах Зарплата друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика