<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Фестиваль “Співочий гай”. У неділю в Калуші пригощатимуть гороховою юшкою

8UJ7C2 День 21 серпня у Калуші обіцяє бути насиченим. У місті відбудеться фольклорно-етнографічний фестиваль «Співочий гай». Він розпочнеться об 11 год. з виставки садово-городніх культур «Дари щедрого літа» від клубу садоводів-любителів.

Також на жителів та гостей міста чекає  відкриття дитячого «Співочого гайочку»; презентація етнічних культур «Україна у нас одна», презентація пісенного проекту «Забута пісня», дегустація-ярмарок медової продукції «Спас медовий в гості кличе», а також буде виїзна торгівля народних умільців, виступи фольклорних колективів міста та області, окремих виконавців, танцювальна програма за участю народних музик, і звичайно ж, фестивальна горохова юшка та горохова каша.

Наталія Гаєвська Фестивалі, Ювілеї друкувати друкувати 23 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика