<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Франківську проведуть конкурс на найкращий літник

imgres До 1 листопада в Івано-Франківську триватиме конкурс на найкращий літній майданчик серед закладів громадського харчування. Його проводить управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради задля сприяння розвитку сфери ресторанного господарства.

Список учасників формується як за поданням власників літніх торгових майданчиків, так і за поданнями рейдової групи з обстеження таких майданчиків. Подання заяв-анкет проводиться до 25 жовтня. Переможців нагороджуватимуть дипломами та подяками міського голови. Судді оцінюватимуть зовнішній вигляд літника та його інтер’єр, якість надання послуг, санітарно-технічний стан, створення робочих місць, законослухняність тощо.

Наталія Гаєвська Конкурси, Підприємництво друкувати друкувати 12 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика