<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Виробники екологічної продукції об’єднані під брендом "Смак Українських Карпат"

imgres Туризм, автентична кухня, екологічно чиста продукція можуть стати пріоритетом для розвитку багатьох сіл Прикарпаття. Це одна з ідей, яка прозвучала під час V регіонального фестивалю автентичної кухні «Смачний Спас», що відбувся у селі Спас Коломийського району.

Поряд з локаціями гуцульської, покутської кухні Коломийщини, окремо - Печеніжинської ОТГ, проходила “жива презентація” книги про автентичну кухню Коломийщини, легенди і традиційні страви села Спас і одночасна дегустація страв за давніми рецептами, були і майстер-класи, і рекорди Карпатського регіону - найбільший весільний струцень (обрядовий калач) довжиною 8 метрів з 16 таких обрядових хлібів, і одночасне приготування автентичних страв. А ще свої вироби представляли виноградарі, пасічники, виробники органічної продукції. Останні з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей об‘єднані в організацію “Смак українських Карпат”, вони представляли м’ясні вироби з буйволів і свиней, сири козячі і овечі, натуральні олії, карпатські чаї. Говорить керівник кооперативу “Чиста флора” Михайло Стовп’юк:

Галина Добош Аграрна друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика