<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську на Вічевому майдані урочисто підняли Державний Прапор України

hqdefault Сьогодні в усіх куточках нашої області відбувались масштабні святкування Дня Державного Прапора України. Свята, яке від початку військової агресії Росії на Сході набуло абсолютно нового значення, адже і саме ставлення до національного стягу в Українців кардинально змінилося. Тепер його сприймають як символ вартий життя і смерті.

Велике святкування з цєї нагоди відбулось і в Івано-Франківську на Вічевому майдані, де під супровід оркестру урочисто підняли державний стяг України. Франківці щорічно активно відзначають це свято і цього року подія зібрала значну кількість жителів обласного центру, представників духовенства та влади. Там побував і Михайло Качанський:

Михайло Качанський Календар друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика