<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську на Вічевому майдані урочисто підняли Державний Прапор України

hqdefault Сьогодні в усіх куточках нашої області відбувались масштабні святкування Дня Державного Прапора України. Свята, яке від початку військової агресії Росії на Сході набуло абсолютно нового значення, адже і саме ставлення до національного стягу в Українців кардинально змінилося. Тепер його сприймають як символ вартий життя і смерті.

Велике святкування з цєї нагоди відбулось і в Івано-Франківську на Вічевому майдані, де під супровід оркестру урочисто підняли державний стяг України. Франківці щорічно активно відзначають це свято і цього року подія зібрала значну кількість жителів обласного центру, представників духовенства та влади. Там побував і Михайло Качанський:

Михайло Качанський Календар друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика