<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

В ІФНМУ облаштовують веломайстерню

imgresРеанімаційна палата... для велосипедів. Така креативна ідея становлення веломайстерні виникла у представників студентської організації EMSA. Вони виграли грант на реалізацію проекту «Велореанімація» від івано-франківського громадського ресторану “Uban Space 100”.

У цій майстерні, яка власне нагадуватиме реанімаційну палату, можна буде самотужки надати першу «допомогу» двоколісному транспорту. Такими послугами зможе скористатися кожен охочий, навіть власники дитячих візочків та візків для інвалідів. Отримані 12 тисяч гривень використали на придбання необхідного інструментарію - а це понад 30 позицій, матеріали для монтажу, оренду пристрою для монтажу, велосипедні стійки та розробку дизайну. Можливо, веломайстерня дислокуватиметься біля фортечної галереї «Бастіон» або жбіля одного з корпусів національного медичного університету. Відкрити її планують на початку навчального року.

Галина Добош Громадські організації друкувати друкувати 17 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика