<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У трьох господарствах області запровадили карантинний режим

imgres На сільськогосподарських угіддях приватної агрофірми «Жуківська» у Тлумацькому районі, а також ТОВ «Пуків-агро» і ТОВ «Агрофірма «Світанок» на Рогатинщині виявили бактеріальне в’янення кукурудзи.

Як розповів начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в області Михайло Черевко, збудники цієї небезпечної хвороби переносяться комахами, вітром, з краплинами дощу. Вони зберігаються в насінні та неперегнилих рослинних рештках. Потрапляючи на кукурудзу, викликають ураження всіх її частин. Першим проявом хвороби є поява на листках рослини поздовжніх світло-зелених плям, які з часом жовтіють. Щоб локалізувати вогнища бактеріального в’янення, передбачають збирання врожаю у максимально стислі терміни, ретельне очищення техніки, задіяної при цьому, складування зараженого кукурудзяного зерна у окремих приміщеннях. У подальшому господарники не зможуть використати його в якості насіннєвого матеріалу. Важливим також є дотримання сівозмін.

Світлана Усатюк Аграрна друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика