<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

"Воїни малюють мир" - 26 серпня в Івано-Франківську відкриють виставку картин бійців АТО з Прикарпаття

imgres “Воїни малюють мир”. 26 серпня в Івано-Франківську під такою назвою відкриють виставку картин бійців АТО. Усі вони - прикарпатці, котрі брали участь у заїздах творчої реабілітації Міжнародного благодійного фонду “Творча криївка”.

Це не перша експозиція Творчої криївки в Івано-Франківську, але цього разу організатори обіцяють зовсім новий формат: “Концепцією минулорічних виставок був виставковий марафон, але цього року ми хочемо показати картини воїнів у тій місцевості, звідки вони родом” - кажуть організатори. Але попри зміни, гості як завжди зможуть познайомитися із бійцями та купити їхні картини на благодійному аукціоні. І насамкінець нагадаємо, що із 260 бійців, котрі були реабілітовані з допомогою “Творчої криївки”, 58 - з Івано-Франківщини. Розпочнеться виставка сьогодні у галереї “Атр на Мур” (фортечна галерея “Бастіон”) о 16 годині і триватиме до кінця серпня.

Софія Шеметуха АТО, Мистецтво друкувати друкувати 12 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика