<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

"Воїни малюють мир" - 26 серпня в Івано-Франківську відкриють виставку картин бійців АТО з Прикарпаття

imgres “Воїни малюють мир”. 26 серпня в Івано-Франківську під такою назвою відкриють виставку картин бійців АТО. Усі вони - прикарпатці, котрі брали участь у заїздах творчої реабілітації Міжнародного благодійного фонду “Творча криївка”.

Це не перша експозиція Творчої криївки в Івано-Франківську, але цього разу організатори обіцяють зовсім новий формат: “Концепцією минулорічних виставок був виставковий марафон, але цього року ми хочемо показати картини воїнів у тій місцевості, звідки вони родом” - кажуть організатори. Але попри зміни, гості як завжди зможуть познайомитися із бійцями та купити їхні картини на благодійному аукціоні. І насамкінець нагадаємо, що із 260 бійців, котрі були реабілітовані з допомогою “Творчої криївки”, 58 - з Івано-Франківщини. Розпочнеться виставка сьогодні у галереї “Атр на Мур” (фортечна галерея “Бастіон”) о 16 годині і триватиме до кінця серпня.

Софія Шеметуха АТО, Мистецтво друкувати друкувати 13 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика